KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907050
nr 1490 7050
Vadim Markin
(f. 1960)
Oljemålning, Vadim Markin (f. 1960), Signerad. Olja på duk, 49x48cm, yttermått inklusive ram: 55x55cm
Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.
Utrop:
500 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:49:37
Vadim Markin
Läs mer om Vadim Markin